Koupě lékáren

Pokud přemýšlíte o prodeji vaší lékárny, získejte v LEKIA jistotu zkušeného partnera. My víme, co za námahu je dělat věci pořádně a starat se o zaměstnance. Odejděte na penzi s jistotou, že svěříte Vaši mnohaletou práci do ruky odborníků a vše bude fungovat spolehlivě další desetiletí. Za to ručíme. Jsme slušní, zkušení a stabilní.

Jste lékárníkem, zaměstnavatelem, manažerem, účetním i marketingovým poradcem v jednom? Nevíte, co dřív, práce stále přibývá a konkurence na trhu je čím dál tím tvrdší? Ulehčete svému životu a přenechejte svoje starosti nám. My se Vám za to odměníme zajímavou kupní cenou za lékárnu. Vždyť prodej lékárny pro Vás nemusí nutně znamenat konec profesionální kariéry. Chcete i po prodeji své lékárny dále pro nás pracovat? Bude nám ctí. Jsme připraveni se s Vámi dohodnout na zajímavém finančním ohodnocení za Vaši další práci pro lékárnu. Věnujte se dál už jen své profesi a dejte šanci taky svému soukromého životu. Vaši zaměstnanci jistě také ocení, že i po prodeji lékárny pro ně budete podporou a změna majitele lékárny pro ně nebude tak těžká.

Víme, že rozhodnutí prodat lékárnu, kterou budujete řadu let, není jednoduché. Ale naše nabídka Vás k ničemu nezavazuje. Je to zdarma a jediné, co tomu věnujete, je Váš čas a úsilí. O veškerých datech, co nám sdělíte, zachováme mlčenlivost. Vždyť je to i v našem zájmu. Ale pokud se budete cítit bezpečněji, rádi s Vámi uzavřeme i dohodu o mlčenlivosti se sankcemi za jakýkoliv únik informací. Pochopíme, když se po podání naší nabídky nakonec rozhodnete ve svém úsilí dále pokračovat a nezlobíme se. Aspoň teď už víte, jakou cenu Vaše lékárna má. Třeba jednou dojdete k závěru, že nastal ten správný čas a my tu budeme opět pro Vás. A i kdyby to nakonec s námi nevyšlo, a Vy jste se rozhodli pro jiného zájemce, rádi Vás poznáme.

 

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: