Koupě lékáren

Pokud přemýšlíte o prodeji vaší lékárny, získejte v LEKIA jistotu zkušeného partnera. My víme, co za námahu je dělat věci pořádně a starat se o zaměstnance. Odejděte na penzi s jistotou, že svěříte Vaši mnohaletou práci do ruky odborníků a vše bude fungovat spolehlivě další desetiletí. Za to ručíme. Jsme slušní, zkušení a stabilní.

Jste lékárníkem, zaměstnavatelem, manažerem, účetním i marketingovým poradcem v jednom? Nevíte, co dřív, práce stále přibývá a konkurence na trhu je čím dál tím tvrdší? Ulehčete svému životu a přenechejte svoje starosti nám. My se Vám za to odměníme zajímavou kupní cenou za lékárnu. Vždyť prodej lékárny pro Vás nemusí nutně znamenat konec profesionální kariéry. Chcete i po prodeji své lékárny dále pro nás pracovat? Bude nám ctí. Jsme připraveni se s Vámi dohodnout na zajímavém finančním ohodnocení za Vaši další práci pro lékárnu. Věnujte se dál už jen své profesi a dejte šanci taky svému soukromého životu. Vaši zaměstnanci jistě také ocení, že i po prodeji lékárny pro ně budete podporou a změna majitele lékárny pro ně nebude tak těžká.

Víme, že rozhodnutí prodat lékárnu, kterou budujete řadu let, není jednoduché. Ale naše nabídka Vás k ničemu nezavazuje. Je to zdarma a jediné, co tomu věnujete, je Váš čas a úsilí. O veškerých datech, co nám sdělíte, zachováme mlčenlivost. Vždyť je to i v našem zájmu. Ale pokud se budete cítit bezpečněji, rádi s Vámi uzavřeme i dohodu o mlčenlivosti se sankcemi za jakýkoliv únik informací. Pochopíme, když se po podání naší nabídky nakonec rozhodnete ve svém úsilí dále pokračovat a nezlobíme se. Aspoň teď už víte, jakou cenu Vaše lékárna má. Třeba jednou dojdete k závěru, že nastal ten správný čas a my tu budeme opět pro Vás. A i kdyby to nakonec s námi nevyšlo, a Vy jste se rozhodli pro jiného zájemce, rádi Vás poznáme.

 

Nechte nám na sebe číslo, zavoláme vám

    Přihlaste se prosím znovu

    Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

    Děkujeme za pochopení.

    Přihlášení