Informační služba, nežádoucí účinky

Prodávající poskytuje zákonnou informační službu poskytovanou farmaceutem po vymezenou provozní dobu v době pondělí až pátek od 7:00 do 17:00 hod. Tato informační služba slouží rovněž k zajištění shromažďování a předávání informací o podezření na nežádoucí účinky léčivých přípravků a o závadách v jakosti léčivých přípravků dle § 85 odst. 2 písm. d) zákona o léčivech.

Informační službu poskytuje prodávající prostřednictvím:
PharmDr. Kláry Tomanové
Tel: +420 566 550 373
E-mail: arnica@lekarna-arnica.cz

Kontakty na informační službu prodávajícího jsou uvedeny v rámci internetového obchodu na internetových stránkách www.lekia.cz. Hovorné je účtováno dle platného ceníku operátora kupujícího.

V případě podezření na závažný nebo neočekávaný nežádoucí účinek léčivého přípravku, prodávající doporučuje kupujícímu toto podezření ohlásit též Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv. V případě nemoci nebo zdravotních potíží se obraťte na svého lékaře.

Kupujícímu se u léčivých přípravků důrazně doporučuje pečlivé číst příbalové informace a seznámit se se způsobem užívání daného léčivého přípravku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení